Lekarz medycyny estetycznej w salonie urody AM uroda
28 lis 2018

Lekarz medycyny estetycznej w salonie urody AM uroda

Post by Redaktor

AM uroda działa we franczyzie od trzech miesięcy. W tym czasie nawiązała współpracę z trzema partnerami.

Pod marką AM uroda działa salon kosmetyki profesjonalnej oraz stylizacji włosów. Klienci salonu fryzjerskiego mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oraz ciało, modelujących sylwetkę, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, SPA oraz wellness.

Salon fryzjerski

Salon fryzjerski

– Oferujemy również zajęcia face fitness, czyli ćwiczenia pomagające zachować jędrność mięśni, oraz diagnostykę skóry przy zastosowaniu dermatoskopii komputerowej – dodaje Agata Murowicka, właścicielka salonu.

System franczyzowy AM urody działa od lutego bieżącego roku. Właścicielka salonu nawiązała współpracę z trzema partnerami i przygotowuje się do otwarcia drugiej placówki własnej. Potencjalny franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o minimalnej powierzchni y m2 z możliwością wydzielenia dwóch osobnych pomieszczeń. Najlepiej, jeśli salon mieści się na parterze, a przed lokalem znajdują się miejsca postojowe.

Na pełne wyposażenie gabinetu (meble i sprzęt kosmetyczny oraz dwa stanowiska fryzjerskie) potrzeba 30-50 tys. zł netto. Zakup startowego pakietu kosmetyków i preparatów fryzjerskich kosztuje od 7 do 15 tys. zł netto.

Wstępna opłata za przystąpienie do systemu ustalana jest indywidualnie. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 500-1,5 tys. zł netto. Przez pierwsze dwa miesiące prowadzenia działalności franczyzobiorca jest zwolniony z uiszczania tej opłaty.

W zamian za przystąpienie do sieci AM uroda oferuje franczyzobiorcom m.in. wyłączność terytorialną, pomoc w wyborze lokalizacji oraz projekcie lokalu, pomoc w zatowarowaniu i zakupie sprzętu, projekty materiałów reklamowych, szkolenia, pomoc w rekrutacji personelu.

Tags: ,

0 Comments

Leave a Comment