Parking na czas wylotu.
13 sty 2019

Parking na czas wylotu.

Post by Redaktor

Każdy, kto podróżuje liniami lotniczymi nie raz zapewne szukał dogodnego parkingu przy lotnisku. Na co zwrócić uwagę szukając i jaki parking wybrać? Należy wiedzieć, że nie każdy parking daje takie same możliwości i udogodnienia.

Bezpieczeństwo samochodu.

Aby zapewnić bezpieczny postój dla swojego samochodu, warto sprawdzić, czy dany parking spełnia następujące warunki:

  • teren jest zamykany
  • cały parking jest oświetlony
  • parking jest strzeżony 24 h na dobę
  • cały teren jest monitorowany kamerami

Usytuowanie i transport na lotnisko.

Parkingi lotniskowe są zwykle położone w okręgu naokoło danego lotniska. Najdalsze z nich mogą znajdować się nawet kilka kilometrów od niego. Dobrze jest wybrać taki, zlokalizowany nie dalej jak 1 – 1,5 km od niego. Przykładem jest KING Parking Balice, którego właściciele obiecują, że są w stanie dowieźć podróżnego na teren samego lotniska w czasie nie przekraczającym 1,5 minuty http://parkingwbalicach.pl/ – do pokonania jest 900 metrów.

Parkingi standardowo zapewniają darmowy transport podróżnych z bagażami na lotnisko i z lotniska na parking. Transfer odbywa się wygodnymi busami. Klient jest podstawiany bezpośrednio z miejsca na miejsce.

Dodatkowe udogodnienia dostępne na parkingach.

Jeżeli chcemy znaleźć dodatkowe przesłanki przemawiające za wyborem takiego, a nie innego parkingu lotniskowego, zwróćmy uwagę na dodatkowe usługi zawarte w cenie lub dostępne dodatkowo. Może to być wifi, pompowanie kół czy odkurzanie samochodu. Parkingi stają się miejscem coraz bardziej kompleksowej obsługi pojazdów.

 

Tags:

0 Comments

Leave a Comment