WYNIKI II EDYCJI KONKURSU (2014)


KATEGORIA INNOWACJE DLA DOBRA UCZNIA

NAGRODY GŁÓWNE
Gimnazjum w Brynku Miejski Zespół Szkół nr 2 w Ciechanowie
Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie
Szkoła Podstawowa nr 149 z klasami integracyjnymi im. Obronców Westerplatte w Łodzi
Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Lesznie

WYRÓŻNIENIA
Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu
Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Karola Wojtyły w Mysłowicach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. M. Skłodowskiej-Curie w Częstochowie
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu


KATEGORIA PRAWA DZIECKA, PRAWA RODZICÓW

WYRÓŻNIENIA
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 w Warszawie
Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce


KATEGORIA PRZYJAZNE MIEJSCE

NAGRODY GŁÓWNE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Kutnie
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wierzchowisku
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Legionowie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 „Klonowego Liścia” w Warszawie

WYRÓŻNIENIA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piasecznie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwieńsku
Zespół Szkół Specjalnych nr 17 w Gdyni


KATEGORIA RAZEM DLA DOBRA DZIECKA

NAGRODY GŁÓWNE
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach
Zespół Szkół nr 3 w Kościanie
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. kadeta Zygmunta Kuczyńskiego w Kędzierzynie-Koźlu
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Rodła w Zabrzu
Zespół Edukacyjny im. Bojowników o Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku

WYRÓŻNIENIA
Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu
Zespół Szkół Publicznych nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Zielonej Górze
Szkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej Woli


KATEGORIA WAŻNE JEST KAŻDE DZIECKO

NAGRODY GŁÓWNE
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku
Gimnazjum nr 49 w ZSOI nr 5 w Krakowie
Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Graboszycach

WYRÓŻNIENIA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów spod Darnicy w Piastowie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi w Opolu
Szkoła Podstawowa nr 10 z oddziałami integracyjnymi im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Nysie


Zapraszamy do lektury publikacji pokonkursowej!



PATRONAT HONOROWY
 
        
 
 
ORGANIZATORZY
 
      
 
 
PARTNERZY MERYTORYCZNI
 
          
 

SPONSOR NAGRÓD DLA LAUREATÓW


 
 
© Instytut Inicjatyw Pozarządowych 2016